Janusz Sokołowski - Psychoterapia i psychoedukacja

Psycholog, trener, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień.

Pracuje w nurcie integracyjnym pod stałą superwizją, (m.in. Elżbiety Rachowskiej, Piotra Adamiaka w poprzednich latach), a obecnie - Wojciecha Eichelbergera.

Od wielu lat pracuje z osobami doświadczającymi trudności życiowych i potrzebującymi pomocy terapeuty w szerokim zakresie, zarówno w leczeniu wielu zdiagnozowanych problemów (uzależnienie, współuzależnienie, DDA), jak i w szeroko pojętym rozwoju osobistym.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, terapię par oraz maratony terapeutyczne, dotyczące m.in. treningu asertywności, umiejętności interpersonalnych i intrapersonalnych. Od 1995r. zajmuje się profilaktyką uzależnień oraz szkoleniami różnych grup zawodowych. Jest autorem programu edukacyjno-profilaktycznego w dziedzinie uzależnień Kim Jesteś?

W 2004 roku założył własną działalność psychoterapeutyczną i psychoedukacyjną.

Od 2005 roku prowadzi także psychoterapię osób uzależnionych behawioralnie (automaty do gier, kasyna, Internet, gry komputerowe, zakupy itp.).

Współpracował lub współpracuje: z Ośrodkiem Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni, z którym związany jest od momentu jego powstania (1998 r.), z Uniwerytetem SWPS (Wydział Zamiejscowy w Sopocie), Fundacją im. Stefana Batorego w Warszawie, Instytutem Laudator w Warszawie, Urzędem Miasta Sopotu, Sopocką Akademią Tenisową, Ośrodkiem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wejherowie, Gdyńskim Stowarzyszeniem Osób Niesłyszących, ich Rodzin i Przyjaciół EFFETHA oraz licznymi placówkami oświatowymi Trójmiasta.

W 2011 r. otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni z okazji Dnia Patrona Służby Zdrowia.

kontakt telefoniczny: 603 435 493

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2012 Gdyńska Grupa Terapeutów i Trenerów Pozycjonowanie Poznań